
| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Tray |
| RoHS | Compliant |
| Interface | MII, RMII |
| Operating Supply Voltage | 1.2 V |
| Max Supply Voltage | 1.32 V |
| Min Supply Voltage | 1.08 V |
| Data Rate | 10 Mbps, 100 Mbps |
| Number of Transceivers | 2 |
| Standard | 10BASE-T, 100BASE-TX |
Stock: 20
Distributors
pcbx
Unit Price$23.23668
Ext.Price$23.23668
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $23.23668 | $23.23668 |
| 10 | $18.88857 | $188.88570 |
| 25 | $17.88182 | $447.04550 |
| 50 | $16.92873 | $846.43650 |
| 100 | $16.02649 | $1602.64900 |
